Blog

Latest Industry News

Zırhlı Araç Kiralama Nedir?

Dış etkenlere karşı (kurşun vb.) zırhla kaplanmış araçlara zırhlı araç denilmektedir. Birçok sebeple zırhlı araç kiralama işleminde bulunabilirsiniz.

 

Zırhlı araç nedir?

Dış etkenlere karşı (kurşun vb.) zırhla kaplanmış araçlara zırhlı araç denilmektedir. Birçok sebeple zırhlı araç kiralama işleminde bulunabilirsiniz. Her bütçeye göre bir zırhlı araç mevcut olup, bütçenize ve isteklerinize göre uygun zırhlı aracı seçerek, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Şoförlü ve şoförsüz olarak zırhlı araç kiralama işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi, aracın modeli de sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Dilerseniz klasik araç modellerin seçim yapabilirsiniz, dilerseniz de zırhlı minibüs seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Böylece kalabalık yolculuklarınızı da güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemeniz ve zırhlı araç kiralama ofislerini ziyaret etmeniz.

 

Zırhlı araçların özellikleri nelerdir?

Öncelik ile üzerinde zırhlı araç kiralama işlemi gerçekleştirilecek olan araçlar son derece lüks araçlar arasından seçilmektedir. Böylece güvenliği ve konforu bir arada yaşamanız amaç edinilmiştir. Ayrıca zırhlı araç ile beraber hizmetinize sunulan şoförler, alanında son derece eğitimli ve saygılı çalışanlar olmaktadır. Ve koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile size hizmet vermektedirler. Böylece şoförlerden kaynaklı problemler yaşamaz ve bu konuda huzursuz olmazsınız. Zırhlı araçlar güvenilir araçlar olmalarının yanın da son derece konforlu araçlar olmaktadır. Tüm bakımları yapılmış ve teknoloji ile donatılmış araçlar arasından seçilmiş zırhlı araçlar sayesinde aynı anda vip araç hizmeti de almaktasınız.

Zırhlı araçlar ile beraber size sunulan şoförler araç hakkında tam bilgi sahibi olmaktadırlar. Böylece her hangi bir problem yaşamazsınız ve ortaya çıkabilecek aksaklıkları kısa sürede çözebilirsiniz. Fakat tüm bu olumlu opsiyonlara rağmen zırhlı araçları şoförsüz talep etme hakkınızda bulunmaktadır. Bu yüzden şirketimiz aracı kullanacak olan şoförün de araç hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak amacı ile kısa bir bilgi alış verişinde bulunur. Böylece sizin şoförünüz dahi olsa araç ve özellikleri hakkında bilgi sahibi edilir. Böylece olası bir problem yaşama riskiniz azalır. Ayrıca bütün araçlar kaskolu olmaktadır. Böylece doğabilecek zararlardan etkilenmemeniz ve artı bir masraf ile karşı karşıya kalmanız önlenmektedir. Zırhlı araçların camları kurşungeçirmez olup, lastikleri de son teknoloji kurşungeçirmez zırhlı lastiklerden oluşmaktadır. Ayrıca tüm araçlarda nato seviyesinde zırh kaplaması da mevcut olmaktadır.

 

Zırhlı araçları kimler kiralayabilir?

 

Zırhlı araç kiralama işlemini gerçekleştirmek için tabi ki de her hangi bir standart düzeyinde olmanız gerekmemektedir. İsteyen herkes zırhlı araç talebinde bulunabilmek ile beraber, genellikle zırhlı araç kiralama talebinde bulunan kesim şu şekilde olmaktadır ;

 

– Can güvenliğinden şüphe eden, kendini güvende hissetmek isteyen, bir saldırı riski olduğunu düşünen herkes zırhlı araç talebinde bulunabilir.

 

– Büyük iş adamları çıkacakları uzun yolculuklarda zırhlı araç ile seyahat etmek isteyebilirler. Böylece hem konforlu hem de güvenli bir seyahat gerçekleşmiş olur.

 

– Sadece kendisi için değil, örneğin; çalışanlarını toplantıya farklı bir bölgeye gönderen patronlar da çalışanlarının güvenliğini üst seviye de tutmak için zırhlı araç talebinde bulunabilirler.

Back to top