Zırhlı Araç Kiralama

şirketimiz siz değerli hizmet alıcılarımıza her insanın isteyebileceği lüks olmayan aksine verdiği ücretin tam karşılığı olan ve hak ettiği hizmeti almasını sağlamaktır.

Zırhlı Mercedes S-55 Kiralama
OPTIONS:
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI CAMLAR
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI LASTİKLER
 • NATO STANDARTLARINDA ZIRH SEVİYESİ
Zırhlı Mercedes Amg Kiralama
OPTIONS:
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI CAMLAR
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI LASTİKLER
 • NATO STANDARTLARINDA ZIRH SEVİYESİ
Zırhlı Volkswagen Vip Minibüs Kiralama
OPTIONS:
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI CAMLAR
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI LASTİKLER
 • NATO STANDARTLARINDA ZIRH SEVİYESİ
Zırhlı Vip Volkswagen Kiralama
OPTIONS:
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI CAMLAR
 • KURŞUN GEÇİRMEZ ZIRHLI LASTİKLER
 • NATO STANDARTLARINDA ZIRH SEVİYESİ

Bizler şirket olarak hizmet verirken kendimizi hizmet alan misafirlerimizin yerine koymak sureti ile şu soruyu sorarak hizmetimizin nasıl olması gerektiğine karar verdik. Biz zırhlı bir araçta güvenli bir ortamda seyahat etmek istesek araçta ve onu kullanan şoförde ne gibi özellikler isterdik.

Öncelikle işine ve taşıdığı hizmet sunduğu insana karşı saygılı ve yaptığı işin önemini bilincinde olan kullandığı aracın tüm özelliklerini iyi bilen bir şoför, daha sonra son teknoloji ile donatılmış tamamı ile günümüz teknolojisinin şartlarına uyarlanmış, uluslar arası standartlara uygun, tam donanımlı, güvenli ve yeri geldiğinde hızlı olabilecek bir araç ve en önemlisi de bakımları tam ve zamanında yapılmış hizmet sırasında hizmeti aksatacak en ufak bir sorun dahi çıkarmayacak bir araç. Ve bir daha ki sefere yine aynı insanlarla çalışma isteğini hissettirmek.

İşte Avaloncar zırhlı araç kiralama şirketimiz siz değerli hizmet alıcılarımıza her insanın isteyebileceği lüks olmayan aksine verdiği ücretin tam karşılığı olan ve hak ettiği hizmeti almasını sağlamaktır.

Avaloncar zırhlı araç kiralama şirketi olarak amacımız tabi ki para kazanmak. Ancak para kazanmanın kolay yolu olan bir sefer çalışalım alacağımızı yüklü bir şekilde bir seferde alayım bir daha ki sefere de isterse gelsin isterse gelmesin gözü ile bakma düşüncemiz asla olmamıştır. Aksine bizim ile belli bir müddet çalışıp daha sonra çalışmayı bırakan hizmet alıcılarımızın neden bıraktığını sorgulamak ve varsa eksiklerimizi en kısa süre içerisinde teşhisini doğru koyup tedavisini bir an önce doğru şekilde yapmak ve hizmetin aksamamasını kesintisiz bir şekilde devamlılığını sağlamak şirketimizin vazgeçilmez önceliğidir.

Araçlarımız son teknoloji ile donatılmış ve gerekli olan tüm bakımları zamanı geldiğinde yapılmıştır. Bunun amacı ise siz değerli hizmet alanlarımızın daha güvenli hızlı sorunsuz ve kesintisiz hizmet almasını sağlamaktadır.Araçlarımızın iç dizaynları VİP tasarımları ile hem görsel hem de konfor olarak siz değerli hizmet alıcılarımızın hak ettiği hizmeti almasını sağlamaktadır.

Araçlarımızı kullanan kendi personelimiz kullandığı aracın tüm özelliklerini bilmekle beraber araç ile alakalı alınması gereken tüm tedbirleri önceden alarak hizmetin aksamamasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm ileri sürüş teknikleri ile alakalı gerekli eğitimleri almış olan personelimiz sürüş esnasında da tam bir güven sağlamaktadır.

Araçlarımızı şoförsüz olarak da talep edebilirsiniz daima yanınızda olan ve kendinizi daha güvende hissettiğiniz insanlar ile çalışmak istemeniz kadar doğal bir istek olamaz. Bu durum karşısında hizmeti almaya başlamadan önce aracı kullanacak şahıs ile araç hakkında gerekli bilgileri alabilmesi açısından önceden kısa bir brifing şeklinde araç hakkında bilgilerin verildiği bilgilendirme toplantısı yapılarak araç teslim edilmektedir.

Araçlarımızın tamamı kaskolu olup aracı kendi istediğiniz şoförün kullanımı sırasında dahi herhangi bir sıkıntını çıkması durumunda kasko sayesinde sıkıntıların başta önüne geçerek herhangi bir ekstra mağduriyetin doğmasının önüne geçmekteyiz.

 

Back to top