Hakkımızda

AVALONCAR VİP ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Avaloncar vip minibüs kiralama tüm Türkiye’de siz müşterilerimize en yüksek seviyede hizmet vermeye devam ediyor.Avaloncar hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarken,doğru ve müşteriyi koruyucu bir bütçe sunarak çalışmakta olduğu şirketlere kazanç sağlar.

Mercedes ve Volswagen markalardan oluşan yeni ve geniş vip minibüs filomuz ile müşterilerimizin her türlü taleplerini karşılamaktayız.

Avaloncar Lüx vip araç kiralama, vip minibüs kiralama, vito kiralama, viano kiralama, gmc savana kiralama, şöförlü araç kiralama ve kiralık vip minibüs’de kaliteli bir Hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Avaloncar kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yapısından ödün vermeden,emin adımlarla büyümeye devam eden, hizmet öncesi ve sonrasında hızlı, ekonomik ve alternatif çözümler sunarak bünyesinde memnun müşteriler oluşturmaktadır.

Müşterimizin talebi durumunda Türkiye’nin her noktasından araç teslim etme-alma,şöförlü araç tedariki ve yolcu transferi hizmeti vermekteyiz.
7/24 faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin her türlü araç ihtiyacını karşılamaktadır.
Avaloncar,dürüst hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerine sürdürmeye devam edecektir.
21.yılın vermiş olduğu tecrübelerle,hizmet sunmanın çok büyük bir iş olduğunu ve hizmetinizin de mükemmel olması gerektiği kanaatindeyiz.
İhtiyaçlarınıza değer katmak için,her marka araçlarla siz dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Vip Araç Kiralama
Zırhlı Araç Kiralama
Şöförlü Araç Kiralama
Vip Minibüs Kiralama
Vip Limuzin Kiralama

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  • Güvenli ve konforlu seyahat imkanı
  • İhtiyaçlarınıza uygun araçlar ve uygun fiyatlar
  • Şöförlü-Şöförsüz araç kiralama hizmeti
  • Tüm araçlarda kasko hizmeti
  • Türkiye’de tek Nato Sertifikalı zırhlı araçlar
  • Kolay ödeme imkanları

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • 3 Aylık Vip Mercedes Vito aracını kiraladık ve Avaloncar’ın muhteşem lüks araçları ve uygun fiyatlarından yararlandık.Mustafa Akyol

REFERANSLARIMIZ

Back to top