Blog

Latest Industry News

AVALONCAR ZIRHLI ARAÇ KİRALAMA

Zırhlı araç kiralamak isteyenler için en uygun , kaliteli hizmet.

Zırhlı Araç Kiralama

 

Zırhlı araç kiralamak isteyen insanların amacı hep aynıdır. Güvende olmak. İnsanların gereksinimlerinden en önemlilerinden belki de başta gelenidir güven duygusu. İnsanın kendisinin güvende olduğunu bilmesi yaptığı her işe kolay adapte olarak işinde başarı oranını artırmasını sağlar. Bu yüzden başarıyı hedefleyen her insanın kendisini güvende hissetmek istemesi kadar doğal bir şey yoktur.

Avaloncar zırhlı araç kiralama olarak siz değerli müşterilerimize gerekli olan güvenli, kaliteli, hızlı, sorunsuz hizmeti sunmak şirket politikamızdır. Şirketimiz bünyesinde bulunan ister tek makamın kullanacağı ister çoklu misafirlerinizi güvenli bir şekilde gideceği yerlere ulaştıracağınız araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Hizmetimizi ister şoförlü isterseniz şoförünüzü kendiniz tayin edecek şekilde alabilirsiniz. Şoförlerimiz yaptığı işin bilincinde olan gerekli tüm ileri sürüş teknikleri ve koruması gereken misafirini bulunduğu ortamdan güvenli bir şekilde en hızlı bir şekilde uzaklaştırma eğitimlerini almış tecrübeli ve deneyimli insanlardan oluşmuştur. Araçlarımız Nato standartlarına uygun olup çeşitli model ve özeliklerdedir.

        KURŞUN GEÇİRMEZ CAMLAR

Avaloncar zırhlı araç kiralama olarak özel ve tüzel kişiler kamu kurum ve kuruluşlarına da ayrıca istenildiği şekil ve şartlarda istenilen zaman dilimi içerisinde güvenli bir şekilde hizmet vermek kalite politikamızın olmasa olmazlarındandır.

Araçlarımızda bulunan bazı özellikleri bilmeniz siz değerli müşterilerimizin bizi daha iyi anlaması açısından bizlerin vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuzun bir kanıtı olacağına inanıyoruz.

Araçlarımızın tamamı Nato standartlarının gerektirdiği şartlara tamamen uygundur. Tüm araçlarımız kurşun geçirmez camları, kurşun geçse dahi en az içerisinde bulunan hava sayesinde  misafirlerimizi 100 km. sorunsuz bir şekilde bulunduğu ortamdan uzaklaştırabilme özelliği olan lastiklerimiz, kaporta aksamı tamamı ile zırhla kaplı olması, araçlarımızda gizli bölmelerin olması, özel bölümlerde bulunan bomba battaniyeleri , oksijen havalandırma üniteleri , motor koruma ve ayrıca motor yangınını kendi kendine söndürme özelliği ,  panelvan araçlarımızda ayrıca misafirimiz ile şoför arasında kapanabilen cam özelliği daha aklımıza gelmeyen siz değerli misafirlerimizi rahat ettirmek amacıyla bir çok konforu sunan araçlarımızı hizmetinize sunarak yapmış olduğumuz işin öneminin bilincinde olduğumuzun en kıymetli kanıtı olduğuna inanıyoruz.

       NATO ONAYLI GÜVENLİK SERTİFİKASI

Amacımız siz değerli hizmet isteyenlerimizin gelen misafirlerinizi öncelikle kendi misafirimiz olarak gördüğümüz konusunda hiçbir şüphe duymamanızdır. Bizler Avaloncar zırhlı araç kiralama şirketi olarak misyonumuzun ve vizyonumuzun gereği hizmet verdiğimiz her değerli müşterimize gerek kendileri gerekse gelen misafirlerine misafir olarak geçirdiği zaman boyunca sorunsuz bir şekilde geldiği yere geri dönmesi ve bir daha ki sefere kadar almış olduğu hizmeti unutamayarak yeniden geldiğinde bizi tercih etmesini sağlamaktır.

Bizler sizlere ya bir telefonun diğer ucu kadar ya da sanal ortamda bir tıklanma kadar yakınız.

Hizmet alırken hız, kalite, gizlilik, güven, sorunsuzluk ve yeni hizmet alacak yerler aramak istemiyorsanız biz size yeteriz. Yeterlilik konusunda da iddialıyız.

 

 

 

 

Back to top